Bizi Sosyal Medyada Takip Edin
  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • youtube
tr uk ge

Hakkımızda

            Asya Su, 1999 yılında Düzce’ nin Çilimli ilçesinde Topçular Köyü Mevkiinde modern üretim anlayışı ile kurulmuş olup, en son teknolojiyle donatılmış 3500 m² kapalı, 11000 m² açık alana sahip  tesislerinde faaliyetini sürdürmektedir. Sürekli artan kapasitesi ile saat 27.500 şişe / saat dolum kapasitesi ile hizmet vermektedir.

            Kaynağımız doğal güzellikleriyle ünlü Düzce’nin en yüksek noktalarından birisi olan 1160m rakımlı, el değmemiş bir doğa ve bitki örtüsüne sahip Kaplandede Dağı’nın zirvesindedir. Kaynağından çıkan su yaklaşık 12 km boyunca uzanan, özenle yerleştirilmiş, Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı antibakteriyel özellikli boru hattıyla %100 güvenli ve hijyenik bir şekilde tesislerimize ulaşır. Burada son teknoloji kullanılarak, el değmeden 200 - 250 cc bardak, 0.33 - 0.5 - 1.5 - 5 -10 - 19 lt pet ve 19 lt polikarbon (PC) damacana dolumu yapılarak suyun doğallığı bozulmadan siz değerli müşterilerimize ulaşması sağlanır.  

            Kendine özgün bir tadı ve tüketicinin damak tadına uygun sertliği ile eşsiz bir su olan Asya Su, AB uyum süreciyle birlikte Sağlık Bakanlığı tarafından 17.02.2005 tarihinde 25730 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan “İnsani Tüketim Amaçlı Sular Hakkında Yönetmelik” şartları doğrultusunda tüm halkımıza suyun en sağlıklı ve en doğal halini sunmak için çalışmaktadır.

            Ortaklık Yapısı : Asya Su 05.07.2012 tarihinde Trabzon kökenli Gülay ailesinin sahip olduğu Gülay Kollektif şirketi tarafından satın alınmış ve yine bu aileye ait olan Cansu Su San Nak Tic Ltd Şti tarafından işletilmektedir. Hiçbir sivil toplum örgütü veya cemaat ile organik ya da inorganik bir bağı-üyeliği bulunmamaktadır .

            Misyonumuz:

Asya Su; kaynağından çıkan suyu, doğallığını bozmadan, en son teknolojiyi kullanarak sağlıklı ve güvenilir bir şekilde tüketiciye ulaştırmayı hedefler.

            Vizyonumuz:

Müşteri istek ve talepleri doğrultusunda, kaliteli ve hijyenik üretim ilkesinden taviz vermeden, teknolojik gelişimleri kullanarak sürekli gelişim gösteren bir firma olmak.

 

Asya Su 2014 © Tüm Hakları Saklıdır